האם המחירים של אולפני הקלטות שוברים את הבנק שלך? אתה בהחלט לא היחיד. ברגע שתגבה את עלות המהנדס, הנגנים, וגורמים רבים אחרים, מחירי האולפן יכולים לעלות די גבוהים. איך בדיוק אתה מקטין את הנזק ובכל זאת אתה מפיק את המרב מהפגישות? בפשטות, אתה עושה את זה אחרת. לאחר שניהלתי את האולפן הביתי שלי במשך תקופה מסוימת, למדתי שיש כמה טיפים על אולפנים מקצועיים שבהם אוכל להשתמש כדי להפחית עלויות, בהן נעסוק בהמשך:

טיפ 1: תרגול, תרגול, תרגול

אני לא יכול להדגיש את זה מספיק. אם אתה רוצה להוציא כמה שפחות כסף על הקלטות באיכות גבוהה, אתה צריך להיות מודע לכך שרוב האולפנים גובים אותך לפי שעה. אם אתה הולך לסטודיו הזה ובזבז שעתיים כדי להבין איפה להתחיל, אתה תראה שטר די כבד כאשר הכל נאמר. לפני שאתה שוקל אפילו להזמין פגישה, למד את החומר שלך עד שתוכל לבטא את זה בשנתך, זה יעשה הבדל גדול למחירי האולפנים, מכיוון שככל שתקדישו פחות זמן לסטודיו, עליכם לשלם פחות. לאולפנים רבים יש בדרך כלל זמן מינימלי להזמין את ההפעלה. עם זאת, אם אתה מבלה שעתיים על שיר, אני חושב שזה הרבה יותר טוב מאשר לבזבז 3 או 4 שעות. אם אתה באמת טוב אתה יכול לסיים 2 שירים במסגרת הזמן הנתונה, וזה מצב win-gain.

טיפ 2: משא ומתן על שער קבוע

כפי שציינתי זה עתה, אולפני הקלטות רבים מבוססים על זמן ולאו דווקא על פרויקט. במידת האפשר, נסה לנהל משא ומתן על תשלום חד פעמי עבור השירותים. לדוגמה, נניח שסטודיו א &#39גובה 5 דולר לשעה עבור הפעלת אולפן ואתה צריך לבלות לפחות 3 שעות באולפן. יש לך אלבום שתרצה להרכיב המכיל 12 רצועות. על פי המדיניות שלהם תוציאו לפחות 15 $, כך שאם תקדישו שעתיים לכל כיוון, בסופו של דבר תוציאו 120 דולר על כל הפרויקט. המפתח הוא להמליץ ​​לך לתכנן להקליט מספר מסוים של מסלולים ולנהל משא ומתן משם. לכן, אם אתה מתחייב לבצע 12 רצועות באולפן, אתה עלול לקבל עסקה של אולי $ 80 – $ 100 לפרויקט במקום זאת. לעתים קרובות זה אפשרי אם אתה מקצועי והסטודיו לא מרגיש כאילו ייקח לך זמן רב להשלים כל מסלול. אתה מקבל את האלבום שלך במחיר סביר ואתה מרוצה מהעסק שלך.

טיפ 3: מצא משקיע

מחירי אולפני הקלטות הם לפעמים בלתי נמנעים. מה הכלבים הגדולים עושים? הם מוצאים משקיעים, נניח שליל וויין היה צריך להקליט אלבום, ולקיחתו תעלה לו 100,000 דולר. התווית שלו תהיה המשקיעים, מכיוון שהם יגייסו את הכסף, מכיוון שהם מאמינים שהוא יעבור הרבה מעבר לסכום הזה. ליל וויין מתמקדת במלאכה שלו ואכפת להם מהכסף. אסטרטגיה זו פועלת בדרך כלל כשאתה מרוויח כסף מהמוזיקה שלך. אנשים רוצים לדעת שהם מקבלים כסף מהמחירים של האולפן. לכן חשוב שתהיה תוכנית טובה כיצד תחזיר את הכסף.

טיפ 4: הקלט את שירה משלך

לעתים קרובות אולפן הקלטות ישלם את העלויות של מעקב, ערבוב ואולי שליטה בהקלטה. הם כוללים את כל עלות הפגישה ולעיתים ניתן להפחית זאת במידה רבה על ידי לימוד קצת. נניח שהאולפן גובה $ 5 לשעה עבור ההפעלה, 20 $ לערבוב ו -20 $ עבור מאסטרינג. אם ההפעלה נמשכת ארבע שעות, אתה מסתכל על $ 60, בעוד שאתה יכול לחסוך 20 $ אם אתה פשוט ערבב את המוסיקה שלך ושולטת כדי לערבב או לשלוט בפרויקט אחר. לימוד להקלטת שירה משלך מצריך תרגול, אך אפשרי מאוד עם מיקרופון איכותי וקצת ידע על תהליך ההקלטה. חיפוש בגוגל פשוט יביא אותך למסלול הנכון והטיפ הזה ייקח אותי לטיפ האחרון שלי.

טיפ 5: בנה סטודיו משלך

אין דרך טובה יותר להוריד את מחירי האולפנים להקלטות מאשר להחזיק אולפן משלך. אתה יכול לכתוב, להקליט, לערבב ולשיר שיר מהבית. עם הזמן עלות הציוד ירדה משמעותית. אתה יכול להקים סטודיו מכובד עבור פחות מ -1,000 דולר, לוקח זמן ללמוד כיצד להקים סטודיו ביתי ואיך לטפל בציוד. אני ממליץ שוב לחפש את הנושא ולהתכונן לרשום הערות רבות. הזמן והכסף שהוצאת בתחילת הדרך יחסוך לך כסף רב בטווח הרחוק.

אני מקווה שעצות אלו יעזרו לכם להוריד את מחירי אולפני ההקלטות שאתם משלמים כרגע. כעמית אינדי אני יכול לומר כמה קשה לפעמים קשה וכל אגורה באמת סופרת. עם התכנון הנכון, אני בטוח שתצליח. בהצלחה.Resource by Marckiese Buford