לאולפן ביתי טוב צריך להיות מכשיר שמע טוב. ממשק השמע הוא התקן המנהל קלט ופלט שמע מהמחשב שלך. בניגוד לאמונה הרווחת, ממשק שמע USB אינו כרטיס קול, אלא הרבה יותר. הפצתו היא למעשה אחד האירועים הטובים ביותר בתעשיית טכנולוגיית המוזיקה. מכשיר פשוט זה מציע את היתרונות הטובים ביותר שחברות הקלטות מקצועיות נהנו מזה זמן רב, אך ללא המחיר שיכול היה מאוד להתאים למשכנתא השנייה שלכם. במילים פשוטות, השימוש בממשק שמע זה הוא הדרך הזולה ביותר ליהנות מהקלטות מוסיקה.

ממשק שמע USB הוא מכשיר המאפשר למחשב עם כרטיס קול ללא שקע שמע להתחבר למכשיר חיצוני דרך יציאת ה- USB. מפרט ה- USB כולל ממשק רגיל המאפשר למכשיר השמע USB עם מנהל התקן יחיד לעבוד כראוי עם התקני השמע והממשקים USB השונים הקיימים בשוק.

אנשים רבים מודאגים מגורמים מסוימים כאשר שוקלים את השימוש בסוג מכשיר שמע זה. איכות הצליל וזמינות הערוצים. ממשק שמע USB מהיר הוא בחירה טובה יותר מממשק Firewire אם אתה משתמש בערוץ אחד או שניים בפרק זמן בודד ולא יותר מזה. משמעות הדבר היא שמספר הערוצים הזמינים מוגבל על ידי התקן ה- USB.

לעומת זאת, איכות השמע תלויה בסוג השימוש במיקרופונים ובעוצמת אות השמע. כאשר אות השמע ברמה הנכונה, התקני שמע USB אינם צריכים לעשות הרבה כדי לשנות את הצליל של השמע. משמעות הדבר היא כי האות פשוט מומר מאות אנלוגי לאות דיגיטלי.

סוגים:

באופן כללי, מכשירי שמע אלה זמינים בשתי קטגוריות: התקני סטריאו ורב-ערוצים. הם זמינים בגרסאות המקצועיות והצרכן. והרוב תואמים גם USB 1. וגם USB 2., מה שמקל על העבודה עם כל מחשב שיוצר בחמש השנים האחרונות. התקן זה מתחבר למחשב דרך יציאת USB ממוצעת ולהתקן שמע דרך יציאות כלשהן.

גדלים:

התקני שמע אלה זמינים בגודל של 3X1 אינץ &#39. הגדלים שונים זה מזה בשל המגוון והזמינות של יציאות שמישות. עבור התקן USB קטן יותר, קלט יציאה בגודל 1/8 אינץ &#39עם יציאת 1/8 אינץ&#39 הוא אידיאלי.

השימוש בממשק שמע USB בהחלט מציע יתרונות רבים. יתרון אחד הוא שהוא יכול להיות מופעל באמצעות יציאת ה- USB, מה שהופך את המכשיר מתאים למחשבים ניידים. אחד היתרונות הטובים ביותר והסיבה העיקרית לכך שמדובר בממשק השמע העמוס ביותר היא שהיא נוחה מאוד לעומת ממשק סאונד מבוסס PCI. זה יכול לספק תוצאות הקלטת שמע באיכות גבוהה מבלי להטעות אתכם.Resource by Jorge L Barba